Big Bag Çuval Fiyatları


Şirketimiz uzun yıllardır ihtiyacı olan müşterilerine özel ebatlarda çuvallar üretmektedir. Bu üretilen çuvallar sayesinde taşınması gereken granül madde yapısına sahip ürünlerin bir yerden diğer bir noktaya taşınması kolaylaşmaktadır. Ürettiğimiz ürünlerimizde asla zararlı kimyasal maddeler tercih etmiyoruz. Big bag çuval fiyatları kendimiz ürettiğimiz için müşterimize oldukça uygun olarak yansıtarak, bizlerden sipariş vermelerini sağlıyoruz, kalite ve uzun yıllar kullanım sağlayan çuvallarımız oldukça geniş iç hacme sahip olduğu için, pek çok farklı sektörde tercih edilmektedir.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Big Bag

Hangi Sektörlerde Tercih Ediliyor?

Big bag çuval fiyatları kullanıldığı sektöre göre değişmemektedir. Tek bir malzemeden ürettiğimiz çuvallarımızın fiyatları boyutlarına göre değişmektedir. Kimyasal ve sağlığa zarar verecek hiçbir madde kullanmadığımız ürünlerimiz madencilik sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir. Kolay kopmayan esnek yapısı sayesinde rahatlıkla madenden dışarıya malzeme taşınmasına elverişli ortam hazırlar.

Kimyasal gruplarının taşınmasında da oldukça başarılı olan ürünlerimizde, alçı, çimento gibi toz ürünler de rahatlıkla taşınabilmektedir. Gıda firmaları da hububat, bakliyat ve tanecikli diğer ürünleri taşımak için bizlerden sipariş vermektedir. Big bag çuval fiyatları internet sitemizde detaylı olarak bulunmakta, bizlerle iletişime geçen müşterilerimize bildirilmektedir.

Big Bag Çuvalları Kullanıcıya Ne Avantaj Sağlar?

Kullanım kolaylığının yanında taşıma kolaylığı da sağlayan ürünlerimiz sayesinde, ticaret ağınız genişlerken big bag çuval fiyatları konusunda da içiniz rahat olacaktır. Kaliteli ürünlerimizi, makinelerimizde ürettiğimiz için, oldukça düşük maliyetlere gelmektedir. Satış hacmimizi bu duruma göre ayarladığımız için, müşterilerimizi kandırmak gibi bir amaç yerine onlara en uygun gelecek fiyatlara kadar düşürmeyi tercih ettik. Sektör içinde geçirdiğimiz on yıl sonrasında, müşterilerimizin isteklerini planlayarak hareket etmeye ve artık internet üzerinden de sipariş almaya başladık. Big bag çuval fiyatları sıfır ve ikinci el olmak üzere de değişiklik göstermektedir.

İkinci El Big Bag Satışı Var Mıdır?

İkinci el olarak sattığımız ürünlerimiz, müşterilerimiz tarafından bizlere geri satılan ürünlerden oluşmaktadır. Uygun fiyatlara geri aldığımız bu çuvallar, atık yönetimi konusunda oldukça gereklidir. Tek seferde 500 ile 2000 ton arasında değişiklik gösteren ağırlıkları kaldırabilen çuvallarımızın, şehirleşmenin getirdiği atık sorunlarını da rahatlıkla çözdüğünü söyleyebiliriz. İkinci el big bag çuval fiyatları sıfıra göre daha uygundur ve kendi temizliğini sağladığımız çuvallarımızı internet sitemizi ziyaret ederek satın alabilir, kapınıza kadar getirebilirsiniz.

Big Bag Çuval Taşınması

Üretildikleri anda oldukça küçük boyutlara sahip olan ürünlerimiz kullanım sırasında esneyerek, içine konulan malzemeyi tamamen taşıyacak forma girmektedir. Üretilen bu ürünlerimizi internet sitemizdeki big bag çuval fiyatları sekmesinden inceleyebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Büyük hacme kavuşan çuvallarımızı forklift gibi ucunda herhangi bir kancası olan ve ağır yük kaldırmak için tasarlanmış iş makinalarıyla araçlara yüklemek mümkündür. Taşınması kolay olduğu için yırtılmalar da gözükmez ve maddi kayba uğramanız engellenir. Bir diğer özelliğiyse, çuvallara doldurulan ürünlerin bir daha ambalajlama gerektirmemesidir. Ambalaj masrafından kurtulan müşterilerimiz, tek bir kat olarak big bag çuvallarında malzemelerini bir noktadan diğerine transfer edebilirler.

Üretimden Tüketime Big Bag

Tamamen kendi üretimimiz olan big bag çuval fiyatları konusunda oldukça makul davranmaktayız. Başta Trakya bölgesinde olmak üzere tüm ülkemize gönderim sağlayarak, işletmelerin taşınmada zorlanılan ürünlerine yardım etmek amacındayız. Elimizde standart üretim ve özel üretim olarak bulunan iki çuval grubu vardır. Standart olanlar, genellikle ihtiyaç duyulan boylarda üretilmiş ve stoklanmış ürünlerken, özel siparişler, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve arzularına göre şekillendirilmiş ve üretilmiş big bag çuvallarıdır.

ESSE BİG BAG

İletişim

Big Bag ürünlerimiz hakkında bugün bizi arayın.
0 (282) 673 30 36

https://www.essebigbag.com


SOSYAL MEDYA

Bizden Haberdar Olun

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek kampanya ve yenilikleri takip edebilirsiniz.