Blog - Big Bag Çuval

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation.

İstanbul Big Bag Çuval

Big bag çuval konusunda yıllardır üretim ve satış konusunda başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul big bag çuval üreticileri arasında en çok tercih edilen firmamız, teknolojiyi yakından takip ederek üretimini gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin istediği her çeşit ölçüde ve büyüklükte big bag çuval üretimi gerçekleştirmekteyiz.

 

Big Bag Çuval Hakkında Bigi

 

İstanbul big bag çuval konusunda sadece sıfır değil, müşterilerimiz için ikinci el big bag çuval imkânı da sunmaktayız. Az kullanılmış ve bakımı bizim tarafımızca yapılmış olan big bag çuvallar en uygun fiyatlarla satışı gerçekleştirilmektedir.

Esse Big Bag Hakkında

Esse Big Bag, 10 yılı aşkım süredir Big Bag üretimi, satışı ve diğer tüm destekleri ile ilgili profesyonel olarak müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet göstermektedir. Big Bag Çuval konusunda son teknolojik ekipmanlarımız ile kaliteli, sağlam ve kolay kullanılabilir ürünler geliştirmekteyiz. Öncelik olarak Trakya ve sonrasında tüm Türkiye’de big bag konusunda yüzlerce kurumsal müşteriye hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Big Bag

Big Bag Çuval Ölçüleri

En çok kullanılan big bag çuval ölçüleri yan tarafta yer almaktadır. Özel durumlarda big bag çuvalların ölçü, özellik ve diğer ayrıntıları değişiklik gösterebilir. Esse Big Bag olarak, big bag çuval ölçüsü konusunda müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Sizin için belirtilen bu big bag çuval ölçüleri uygun değilse, bizi 0282 653 0 653 telefon numarasından arayabilir ve özel isteklerinizi belirtebilirsiniz.


80x80x80 cm
90x90x90 cm
90x90x110 cm
95x95x105 cm
95x95x115 cm
100x100x110 cm
90x100x120 cm
100x100x140 cm
100x100x150 cm
100x100x180 cm
100x110x150 cm
100x120x160 cm


Big Bag Çuval Ölçüleri

Taşıma Yükleri

Big Bag Çuval Ölçüleri ve taşıma yükleri big bag çuval özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fakat standart big bag ölçülerine sahip çuvallar ortalama 500kg ile 2000 kg arası taşıma kapasitesine sahiptir. Big bag çuval ölçüleri ve taşıma kapasitesi hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayın.


SWL= 500 kg – 120 gr/m2
SWL= 750 kg  – 130 gr/m2
SWL= 1.000 kg – 140 gr/m2
SWL= 1.250 kg -160 gr/m2
SWL= 1.500 kg – 180 gr/m2
SWL= 1.750 kg – 200 gr/m2
SWL= 2.000 kg – 240 gr/m2


Diğer Konular

Big Bag Çuvallar hakkında merak edilen diğer konulara göz atabilirsiniz.


Big bag nedir, hangi sektör ve alanlarda kullanıldığı gibi tüm detaylı konularda merak ettiklerinizi yazının sonuna kadar okuyabilir ve aklınıza takılan tüm soruları aşağıdaki yorum alanından bize iletebilirsiniz.

Çuvalların Kullanım Sistemi Ve Kolaylaştırıcı Özellikleri

Firmamız 10 yılı aşkın süredir, taşıma işleri için, hijyenik dayanıklı ve kaliteli bir sistem sunuyor. Ürünümüz farklı ebatlara sahip olarak sunulurken, yalnızca tek kişiyle değil birden çok kişiye de taşıma imkanı sunuyor. Vinç ve forkliftlere kolay bir şekilde taşınma sağlanıyor.

Big Bag Nedir?

Taşıma işlerinde Big Bag çuvalların kullanımı ile nitelikli ve sorunsuz olarak taşıma işleri yapılabiliyor. Çuvallar granül anlamına gelen her türlü ürünün taşımasını hem kolay, hem ekonomik hem de hızlı hale getiriyor. Özel makinelerde üretimini sağladığımız Big Bag çuvallarımız farklı bir ambalaj veya paketleme sistemi kullanılmasını da gerektirmiyor. Kolay ve hızlı ürün taşımak ve bu işi makul fiyatlar skalasıyla yapmak için firmamızdan destek alabilirsiniz.


Big Bag Nedir?

Çuvallarla Kolay ve Konforlu Taşımacılık

Ülkemizde sektörler üretim işlerinde en çok paketleme ve taşıma işlerine masraf yapıyor. Bu masraflar otomatik olarak ürün fiyatlarına yansıyor. Bu masrafları en aza indirmek için yüksek taşıma kapasitesine sahip olan çuval ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin tüm şehir ve ilçelerine ürün gönderimi yapmakta olan firmamızdan ürünlerimize dair tüm detayları edinebilirsiniz.Pirinç, bulgur, nohut gibi bakliyat ürünlerinin taşınması ve saklanmasına da uygun olan ürünlerimiz hakkında görüşmek için bize ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde ya da ihtiyacınız olan boyutlarda çuval üretimi sağlamakta ve konforlu görünüme sahip gönderiler hazırlamanıza önayak olmaktayız. Ucuz ve kaliteli taşıma ürünümüzü firmamızla iletişime geçerek temin edebilir, kazanç getirinizi yükseltebilirsiniz.

Big Bag nedir ile ilgili tüm merak edilenleri burada yanıtladık. Daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilir ve e-posta adresimize posta gönderebilirsiniz.


ESSE BİG BAG

İletişim

Big Bag ürünlerimiz hakkında bugün bizi arayın.
0 (282) 653 0 653

https://www.essebigbag.com

info@essebigbag.com

SOSYAL MEDYA

Bizden Haberdar Olun

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek kampanya ve yenilikleri takip edebilirsiniz.